Deweloperzy nie narzekają na brak klientów

Za kilkanaście miesięcy Dąbrowa Górnicza bogatsza będzie o kilkaset nowoczesnych mieszkań. Inwestycje już trwają i warto się im przyjrzeć, bo ciekawa oferta z pewnością przyciągnie potencjalnych właścicieli. Niektóre mieszkania dwupokojowe w Dąbrowie Górniczej już zostały zarezerwowane. Popyt na takie nieruchomości jest największy, dlatego obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Dlaczego właśnie w Dąbrowie Górniczej dostrzeżono potencjał mieszkaniowy? Wpływ na to mają na pewno walory krajobrazowe oraz bliskość jeziora Pogoria i ważnych węzłów komunikacyjnych.

apartameny górnicza dąbrowa

Już za kilkanaście miesięcy będzie można wprowadzić się do apartamentów w Dąbrowie Górniczej, które powstają w budynku “Nowe Aleje”. Doskonały apartamentowiec oferować będzie bezczynszowe mieszkania w różnej wielkości. Lokator będzie miał również możliwość wykupienia garażu. Natomiast przy ul. Granicznej za rok powstaną trzy budynki mieszkalne, w których będzie można od razu zamieszkać. Nie są to tanie mieszkania, ale w zamian zapewnią niższe opłaty niż w blokach z wielkiej płyty. Brak czynszu to oszczędność rzędu kilkuset złotych miesięcznie. Z tego właśnie powodu zainteresowanie takimi nieruchomościami stale rośnie. Aktualnie czynsz za mieszkanie trzypokojowe w Dąbrowie Górniczej wynosi nawet 700 zł, bo dolicza się do niego opłaty za ogrzewanie. W przypadku bezczynszówek płaci się jedynie fundusz remontowy, który wnosi około 200 zł oraz media. A dzięki jednej kotłowni na jeden cały blok każdy lokator indywidualnie dopasowuje sobie temperaturę, gdyż ma własny piec.

Deweloperzy spodziewają się też, że mieszkania kupowane będą specjalnie pod wynajem. Atrakcyjna, w pełni wyposażona kawalerka w Dąbrowie Górniczej z niskimi opłatami od razu znajdzie najemcę. Cena takiej nieruchomości waha się w granicach 4 tys. złotych za metr, czyli małe mieszkanko o powierzchni 35 metrów kosztować będzie 140 tys. zł. Niska cena dodatkowo zachęca potencjalnych klientów do zakupu bezczynszowego mieszkania w ciekawej okolicy.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz