Holiday Inn także w Dąbrowie Górniczej

Znany w całej Europie hotel zacznie również działać na Śląsku. W Dąbrowie Górniczej rozpoczęła się z budowa popularnego hotelu pod szyldem Holiday Inn, który dzięki dogodnej lokalizacji ma zapewnić nieustanny napływ klientów. Obiekt zostanie zbudowany na terenie starej kopalni „Paryż”. Budowa hotelu to jeden z elementów modernizacji miasta, ma on przyczynić się do rozwoju aglomeracji. Ponadto w lokalach usługowych oraz w całym obiekcie hotelowym prace znajdzie nawet kilkadziesiąt osób.

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza to ogromna inwestycja. Konstrukcja ma liczyć niecałe 8 tys. metrów kwadratowych. Budynek będzie miał w sumie 11 pięter, w tym jedną kondygnację podziemną. Na parterze mieścić się będą hotelowe biura, recepcja, restauracja oraz bar z wyjątkowym widokiem na panoramę aglomeracji. W hotelu nocleg znajdzie 320 gości. Holiday Inn to hotel biznesowy z pełną bazą pomieszczeń konferencyjnych. Lokale dostępne natychmiast umożliwią zorganizowanie spotkań z kontrahentami oraz imprez biznesowych w kameralnym lub większym gronie.

Co ważne, hotel w Dąbrowie Górniczej zlokalizowany będzie przy głównych trasach, a to oznacza bezproblemowy dojazd do lotnisk w Pyrzowicach oraz Balicach koło Krakowa. Istotna jest też niewielka odległość od obiektów sportowych i rozrywkach, lokali handlowych oraz hali „Centrum Expo Silesia”. Dużą plusem będzie tunelowe połączenie z aquaparkiem „Nemo Wodny Świat”, dzięki któremu będzie można swobodnie korzystać ze wszystkich basenów, saun oraz innych wodnych atrakcji.

biuro w dąbrowie górniczej

Trzygwiazdkowy Holiday Inn Dąbrowa Górnicza oferować będzie wysoki standard obsługi i ciekawe rozwiązania architektoniczne, które zapewniają lokale w bardzo dobrym stanie. Inwestorzy stawią też na energooszczędne rozwiązania przyjazne środowisku. Ponadto obiekt będzie monitorowany, by zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo. Budowa hotelu ma zakończyć się jeszcze w 2015 roku. Zgodnie z planami pierwszych gości obiekt ma przyjąć już w połowie 2016 roku. Koszt całej inwestycji to prawie 60 mln złotych.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz